Cart Jūsu grozā 0 preces kopā 0.00 €
New site
Reer Art. 5190.0 Universāls slēdzis - 2 gb.
 
Reer Art. 5190.0 Universāls slēdzis - 2 gb.Reer
» Visas šīs firmas preces
(Reer)


Cena: 4.99 €
Pieejamība veikalos:
Ganību dambis 24a, Rīga: 4
Daudzumam ir informatīvs raksturs, jo prece var būt jau rezervēta.

Neatradi nepieciešamo? Varbūt tās ir izpirkts, bet būs jau rīt klāt.


» Nosūtīt pieprasījumu uz noliktavu


Reer Art. 5190.0 Universāls slēdzis - 2 gb.

REER universāls slēdzis - 2 gb.

Jūsu mazuļa fantāzija ir neierobežota, kad viņš nāk izpētīt vēl neiepazīto pasauli. Ar šo noslēgšanas slēdzi/siksniņu jūs varat būt droši, ka mazie pētnieki neaizsniegs bīstamos priekšmetus!

Varat izvairīties no daudzām briesmām ļoti vienkāršā veidā: 16 cm garos noslēgšanas slēdžus/siksniņas var pielīmēt pie tualetes podiem, skapjiem, atvilktnēm un sadzīves tehniskas. Siksniņa tiek pielīmēta pie vēlamās mēbeles. Pēc tam mēbeli var atvērt tikai pēc līplentes atvēršanas - taču tās tik stipri salīmētas kopā, ka bērna pirkstiņi tās noteikti neatvērs.

  • universāls risinājums skapjiem, atvilktnēm, ierīcēm un tualetēm
  • pasargā pret neatļautu atvēršanu un risku, ka durtiņas vai atvilktne var saspiest bērna pirkstiņus
  • viegli pielīmējami
  • extra strong Velcro materiāls
  • garums: 16 cm
  • krāsa: balta
Reer tika nodibināta 1922. gadā un ar neatlaidīgu darbu ieguva kvalitatīva piegādātāja reputāciju. Tanī laikā tā piegādāja elektroniskās komponentes tādām pazīstamām kompānijām kā Bosch, Siemens un AEG. 1962. gadā REER radīja pirmo pudelīšu sildītāju, un kopš tā laika uzmanība tika veltīta bērnu elektropreču ražošanai.
Reer ir viens no inovatīvākajiem bērnu kopšanas preču ražošanas uzņēmumiem, kurš savas darbības laikā radīja daudzus jaunumus:
1. 1974. gadā radītas pirmās mobilās aukles ar vadiem.
2. 1986. gadā dienas gaismu ieraudzīja cits Reer jaunums - pirmais bērnu pudelīšu un knupīšu sterilizators.
3. 1994. gadā REER radīja pasaules līmeņa jaunumu - mobilās aukles, kam ārpuses sakaru traucējumus varēja slāpēt, regulējot translēšanas kanālus.
4. 1996. gadā radīta ideja nomainīt parastos sildītājus tā, lai tiek būtu piemēroti pārtīšanas galdiņiem. Šim mērķim tika radīta speciāla sildīšanas spirāle, kura nodrošina optimālu sildīšanas starojumu, kas nebojā jūtīgo jaundzimušā ādu.
Reer joprojām rada jaunus un uzlabotus produktus, kuri paredzēti jaunām ģimenēm, un šādā veidā rūpējas, lai jūsu bērni augtu pēc iespējas drošākā un jaukākā vidē. Kā bērnu kopšanas preču tirgus līderis, Vācijas preču zīme "Reer" šodien kļuvusi par etalonu inovatīviem bērnu kopšanas produktiem, kas nodrošina lielāku drošību un ērtību.
» Visas šīs firmas preces (Reer)

Jautājums par preci Reer Art. 5190.0 Universāls slēdzis - 2 gb.?


« atpakaļ
  • Pieprasītākās preces