Cart Jūsu grozā 0 preces kopā 0.00 €
New site
Cleva Mama Art. 7022 On The Go Feeding Bottle Bērna barošanas komplekts
 
Cleva Mama Art. 7022 On The Go Feeding Bottle Bērna barošanas komplektsCleva Mama Art. 7022 On The Go Feeding Bottle Bērna barošanas komplekts

Apraksts

Ar šo komplektu Jūs varat pārveidot jebkuru standarta bērnu pudelīti par Clevamama™ On-The-Go pudelīti!

Šī barošanas komplekta sastāvdaļas var izmantot arī kā rezerves detaļas Clevamama™ On-The-Go barošanas sistēmas detaļu nomaiņai.

Clevamama™ On-The-Go ļauj bērniem dzert sēdus, kā to iesaka pediatri. Tas, ka bērns dzer sēdus, nevis guļus, palīdz samazināt kolikas, gāzu uzkrāšanos, ausu infekcijas risku un atgrūšanu.

Clevamama™ On-The-Go ir lieliski piemērots ceļojumiem. Tā ir viegli izmantojama jebkur - pat automašīnā vai sēžamratos. Šī ir unikāla barošanas sistēma, kas nav jātur rokās!

Ar Clevamama™ On-The-Go bērna barošanas komplektu bērns var dzert ūdeni, sulu, pienu, mātes pienu vai piena aizvietotājus.

Clevamama™ On-The-Go ļauj vienlaikus barot divus un vairāk bērnus, kas savukārt var palīdzēt samazināt stresu, ko šajā steigas pasaulē izjūt vecāki un bērni.

Dažos gadījumos, pirms liekat uzgalīti bērna mutē, jums var būt nepieciešams to paspiest ar tīriem pirkstiem, lai tajā ieplūstu šķidrums.

Šajā pakā ir viens adopteris, viens disks, viens uzgalis (knupis), divi riņķi, viena īsā, viena garā caurulīte un viena birstīte caurulīšu tīrīšanai. 

» Visas šīs firmas preces (Clevamama)

Jautājums par preci Cleva Mama Art. 7022 On The Go Feeding Bottle Bērna barošanas komplekts?


« atpakaļ