Cart Jūsu grozā 0 preces kopā 0.00 €
New site
Biowashclean 100% dabisks un dabā pārstrādājams universāls traipu tīrītājs
 
Biowashclean 100% dabisks un dabā pārstrādājams universāls traipu tīrītājsBiowashclean 100% dabisks un dabā pārstrādājams universāls traipu tīrītājs

100% dabisks un dabā pārstrādājams universāls traipu tīrītājs grūti iztīrāmu traipu likvidēšanai bez ķīmiskiem mazgāšanas līdzekļiem.  Biowashclean® ir inovācija; zinātniski radīta lai padarītu mazgāšanu perfektu bez riska saindēt ādu vai piesārņot vidi ar toksiskām vielām.

Sastāvs – Kokosriekstu un palmu ekstrakti. Aktīvās dabiskās keramikas daļiņas.

Pierādīta efektivitāte
Biowashclean® drīkst izmantot visa veida audumiem (pat visdelikātākajiem), tas likvidē traipus bez mazgāšanas līdzekļiem. Lielisks kreklu un blūžu apkakļu un aproču u. tml. mazgāšanai un organisku traipu tīrīšanai.

Biowashclean® + Biowashball®: uzvaras kombinācija dubultai efektivitātei!
Izmantojiet Biowashclean® kopā ar Biowashball® un atklājiet maksimālu bioloģiski aktīvo vielu un Biowashball aktīvo dabiskās keramikas daļu kombinācijas efektivitāti. Pārbaudīta un pierādīta efektivitāte pret ikdienas traipiem, piemēram, sviestu, sinepēm, kečupu, majonēzi, kafiju, taukiem, eļļu, dubļiem, augļiem, tēju, šokolādi, augļu sulu, burkāniem, tomātu mērci, olas dzeltenumu, lūpu krāsu, tintēm un marķieriem uz ūdens bāzes, sarkano ogu sīrupu un ievārījumu.

Saudzē Jūsu veļu, Jūsu ādu un vidi.
Biowashclean® ir pilnīgi dabisks, nesatur fosfātus, fluoriscējošas krāsvielas un pigmentus, kas ir toksiski ādai un piesārņo gruntsūdeni. 24 stundu laikā dabā tiek pārstrādāti vairāk nekā 99.9% Biowashclean®. Tas ir īpaši saudzīgs pret Jūsu drēbēm, ādu un apkārtējo vidi.

Tilpums: 50ml

Lietošanas instrukcija:

1. Cik vien ātri iespējams, noņemiet traipa lielumu ar tīru, absorbējošu lupatiņu.
2. Uzklājiet Biowashclean® pa visu svaigā traipa virsmu.
3. Berzējiet traipu ar lupatiņu, kura piesūcināta ar Biowashclean®.
4. Nekavējoties veļa jāliek mazgāties veļas mašīnā kopā ar Biowashball®.
5. Ja mazgājat ar rokām, pēc 1., 2. un 3. punkta turpiniet mazgāšanu kā ierasts.
6. Kreklu un blūžu aproču un apkakļu mazgāšanai, pirms mazgāšanas tās pilnībā piesūciniet ar  Biowashclean®.

Biowashclean® drīkst izmantot arī visām polsterētajām virsmām (aizkariem, mīkstajām mēbelēm u.c.): uzklājiet Biowashclean® traipam, berziet un skalojiet ar samitrinātu lupatiņu.

Ieteikumi:
Ir svarīgi cīnīties ar traipiem tik ātri, cik iespējams. Vilcināšanās var izraisīt mazāku produkta efektivitāti un auduma krāsas intensivitātes zaudēšanu, īpaši krāsainajām drēbēm.

Drošības pasākumi:
Nenorīt! Sargāt no bērniem! Neturēt karstumā! Acīs iekļūšanas gadījumā, kārtīgi izskalojiet ar tīru ūdeni!

» Visas šīs firmas preces (Biowashball)

Jautājums par preci Biowashclean 100% dabisks un dabā pārstrādājams universāls traipu tīrītājs?


« atpakaļ