Cart Jūsu grozā 0 preces kopā 0.00 €
New site
Disney Art.K892507 Сars bērnu aizsargu komplekts ceļgaliem un elkoņiem + ķivere
 
Disney Art.K892507 Сars bērnu aizsargu komplekts ceļgaliem un elkoņiem + ķivereDisney Art.K892507 Сars bērnu aizsargu komplekts ceļgaliem un elkoņiem + ķivere

Aizrautīgi sportojot ir itin viegli tikt pie ziluma un skrambām, kas ir ne tikai vizuāli nepievilcīgi, bet kaitē arī veselībai. Turklāt ne jau tikai, piemēram, velobraukšanas iesācēji mēdz nepatīkami piezemēties, bet arī tie, kas jau stabili pārvietojas saviem spēkiem. Nodrošinies pret nepatīkamiem starpgadījumiem braucot ar riteni, skrituļojot vai slidojot – iegādājies savam mazajam praktisku aizsargu komplektu! 

Volare kolekcija īpaši meitenēm! Ļoti viegla un ērta ķivere ar regulējamām lencēm un mikro klipsi pakauša daļā, lai precīzi noregulētu ķiveri ideālai fiksācijai uz galvas. Aerodinamiska forma un lieliska ventilācija nodrošinās patīkamu atpūtu un drošību skrituļojot.

Plaukstu, elkoņu un ceļu aizsargu komplekts bērniem. Aizsargiem piemīt anatomiska forma un fiksācijas klipši ir elastīgi. Aizsargu klipšos iestrādāti atstarotāji papildus drošībai, lai jūs pamanītu diennakts tumšajā laikā.
Aizsargi lietojami skrituļslidošanai, kā arī braukšanai ar skrituļdēli, skrejriteni vai ar velosipēdu!

Apraksts: 

  • Ķivere M izmērs (50-56 cm)
  • 2 ceļgalu aizsargi
  • 2 elkoņu aizsargi
  • Ražošana: Nīderlandes, EC

 

 

 

» Visas šīs firmas preces (TuvRheiland)

Jautājums par preci Disney Art.K892507 Сars bērnu aizsargu komplekts ceļgaliem un elkoņiem + ķivere?


« atpakaļ